Characters

23. srpna 2013 v 13:29 | Amy
• CALLIE JACOB - hraje Maia Mitchell
Callie se ujme rodina Fosterových hned poté, co je propuštěna z věznice pro mládež. Nejdříve je na svou novou rodinu protivná. Má mladšího bratra Judea, kterého jede s Brandonem zachránit před jeho nynějším pěstounem. Později je na rodinu milejší a svěří se Brandonovi o její minulosti v bývalém pěsnounském domě a Liamovi, který ji zneužil. Ve škole se seznámí s outsiderem Wyattem, se kterým začně chodit. Callie ví, že k ní Brandon něco cítí a snaží se mu odolávat, což se jí nakonec nepodaří a má to špatné následky.

• BRANDON FOSTER - hraje David Lambert
Brandon je biologický syn Stef a Mikea. Je hudebně nadaný, hraje na klavír a učil Callie hrát na kytaru. Chdí na hodiny hraní na klavír, kde má nepříjemného učitele. Už od prvního okamžiku kdy Callie uvidí, se mu líbí. Jde s ní pro jejího bratra. Brandonovi se Callie líbí, i když má přítelkyni Talyu, která na Callie žárlí. Brandon se s ní nakonec rozejde, protože si četla Calliin deník a dělala další hloupé věci. Snaží se Callie říct, co k ní cítí, ale ta ví, že spolu nemůžou nic mít, když spolu sdílí stejnou domácnost. Když Callie začne chodit s Wyattem, začne žárlit a snaží se jí to rozmluvit.

• JESUS FOSTER - hraje Jake T. Austin
Jesus je dvojče Mariany a adoptovaný syn Stef a Leny. Sdílí pokoj s Judem. Zjistí, že Mariana prodává jeho prášky ve škole, ale nakonec sestru kryje a vše hodí na sebe. Líbí se mu Marianina nejlepší kamarádka Lexi, se kterou začne tajně chodit. Jeho i Lexiina rodina se dozví, že spolu spali a to se nikomu nelíbí. Setkal se se svou biologickou matkou - jednou společně s Marianou, podruhé tajně.• MARIANA FOSTER - hraje Cierra Ramirez
Mariana je Jesusovo dvojče a adoptovaná dcera Stef a Leny. Když zjistí, že má Callie bydlet v jejím pokoji, je naštvaná, ale později si na ni zvykne a po několikati epizodách s ní má vcelku dobrý vztah. Začne bratrovi krást prášky a prodá je ve škole, ten se jí ale zastane a všechnu odpovědnost nechá na sobě. Mariana se setkává se svou a Jesusovou biologickou matkou Anou, která po ní chce peníze. Nakonec se to Jesus dozví a také se ní jde setkat, což skončí střelbou.


• JUDE JACOB - hraje Hayden Byerly
Jude je Calliin mladší bratr, který bydlel sám se zlým pěstounem v době, kdy Callie byla v pastáku. Nakonec si pro něho přišla Callie i s Brandonem a přijela i jeho budoucí pěstounská matka Stef. Kamarádí s Connorem. Má sestru i jeho novou rodinu moc rád. Je chytrý a ví, že se mezi Callie a Brandonem něco děje. Chce si tuto novou rodinu pro sebe i Callie udržet, už nechce jít k novým pěstounům, proto upozornuje Callie, aby si s Brandonem nezačínala.


• STEF FOSTER (vl) & LENA ADAMS - hrají Teri Polo a Sherri Saum
Stef a Lena tvoří lesbický pár, který spolu žije už 10 let. Policistka Stef byla dřív provdaná za Mikea, také policistu, se kterým má syna Brandona. Lena pracuje ve škole, kde se s ní seznámila. Spolu vychovávají pět dětí. V desáté epizodě se konala jejich svatba.
© MAIA-MITCHELL.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laurette Laurette | Web | 23. srpna 2013 v 13:32 | Reagovat

Jedna škola sa premení na bojisko. Keď do prísnej katolíckej školy prijmú ešte prísnejšiu a kontroverznú riaditeľku, veľa vecí sa zmení – rozhodne sa totiž prijímať aj mladistvých delikventov a pokúsi sa ich prevychovať. Ako na to ale zareagujú deti z rodín, ktoré vyzerajú normálne? Budú sa žiaci medzi sebou hádať, alebo sa práveže prijmú? A podarí sa to riaditeľke?
O tom ale rozhoduješ ty.

2 -A. -A. | Web | 24. srpna 2013 v 18:33 | Reagovat

Od zítřka se začnu koukat na The Fosters. Tyhle charaktery mě opravdu zujaly. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama